Malý hrubosrstý vendéeský basset

Hledat

Přejdi na obsah

Víte co jí Váš pes?

Kvalitní krmení = zdravý pes


Víte co jí Váš pes?


J
sem potěšena, že jste navštívili tuto stránku.
To, že jste sem zavítali, je známkou toho,
že Vás zajímá, jak učinit vašeho psa šťastného a zdravého a není vám lhostejné, co váš pes konzumuje, či konzumovat bude. Možná si mnozí z vás ani neuvědomují, tak jako jsem si toho nebyla vědoma i já, že tím čím krmíte své miláčky, z nich v podstatě děláte vegetariány a v mnoha případech i ohrožujete jejich zdraví.

Já svou fenku Dixi miluji, a proto jsem se nenechala ovlivnit a uchlácholit reklamou, ale
přistoupila jsem k výběru krmiva po dlouhodobém průzkumu a sledování testů, s rozumem. Rozhodla jsem se konkrétně pro německé krmivo Belcando od firmy BOGRO, jelikož je to vysoce kvalitní, superprémiové krmivo za velice rozumnou cenu. Tyto výtečné granule a konzervy prostřídávám v určitých intervalech s americkým holistickým superprémiovým krmivem Freshway od firmy PROFormance.

Jsou zde ale i jiná
vynikající a kvalitní nekomerční krmiva, která na tomto místě budu zmiňovat, a zaslouží si pozornost.

Bude mi potěšením, pokud po přečtení těchto stránek, zaměřených na výživu psů, dojdete k stejnému názoru jako já a již i hodně mých přátel a mnoho dalších pejskařů, a Vaše značka krmiva bude také patřit mezi zmiňovaná krmiva vyráběná v potravinářské kvalitě.


... žádné jiné zvíře se člověku nepodařilo tolik změnit, jako psa. pamatujte však, psi jsou přímými potomky vlka, byť v nových dobových kostýmech.

Prof. Zdeněk Veselovský


--------------------------------------------

Věnujte prosím pozornost výběru krmiva pro vašeho psa a čtěte dále.

Vybírejte v menu na levé straně.

 Srdečně děkuji mému poskytovali internetového připojení - Občanskému sdružení JM-Net o.s., které mi umožnilo zřízení vlastního webového hostingu zdarma.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku