Malý hrubosrstý vendéeský basset

Hledat

Přejdi na obsah

Dovolená se psem - tipy, rady, zkušenosti a hodnocení CK.

Dovolená se psem a veterina


Dovolená se psem v ČR nebo v zahraničí a užitečné informace na téma cestování s pejskem

  • Tipy, rady a informace, kde a jak hledat tuzemský nebo zahraniční zájezd, ubytování, dovolenou či pobyt se psem.

Najít dovolenou se PSEM či ubytování se PSEM není tak složité, když víte jak na to ... Zde jsou mé zkušenosti ...

11.7.2010
Jedeme na dovolenou se psem - hurá, už se moc těšíme ... Ale byla to fuška, sehnat pobyt kam smí i pes. Jsem ráda, že se mi to podařilo a nyní mohu vám, kteří dnes dovolenou se psem sháníte poradit a pomoci, kde a jak takovou dovču sehnat.


Jaká pak by to byla dovolená bez našeho chlupatého miláčka, že? Ale hůř už se taková nabídka s možností vzít si psa s sebou na dovolenou hledá. Já to nakonec po dlouhém a bezúspěšném hledání a rozklikávání jednotlivých nabídek cestovních kanceláří vyřešila jednoduše, pomocí největšího on-line prodejce zájezdů a last minute - agentury Invia. Zde jsem k mému velkému překvapení našla obrovské množství zájezdů a pobytů s možností vzít s sebou psa. Je tu opravdu z čeho vybírat a hlavně na jednom místě a pohodlně! Jedeme díky Invii s naší Dixinkou do Chorvatska. Abyste se zde vyhnuli opětovnému, jednotlivému rozklikávání nabídek a zdlouhavému hledání prázdninových objektů kam smí pes, mám pro vás radu a tip, jak si hledání zjednodušit. Zjistila jsem, že Invie má vyhledávací formulář přizpůsobený i pro fulltextové vyhledávání, což je pomocník k nezaplacení! Pobyt se psem najdete nejrychleji a nejjednodušeji tímto způsobem:

Ve vyhledávacím poli v nabídce UPŘESNIT klikněte na políčko OBSAHUJE TEXT: a do tohoto políčka napište v případě zahraničních zájezdů slovo PES a hledáteli ubytování v ČR, tak do tohoto políčka napište slovní spojení DOMÁCÍ ZVÍŘE ANO. Případně můžete před slovní spojení domácí zvíře ano ještě napsat název objektu, v kterém chcete být ubytovaní, jako třeba chalupa nebo chata. Takto by to mělo vypadat: chalupa domácí zvíře ano

Další vyhledávací parametry jsou jen a jen na Vás.

Zde je odkaz na vyhledávací formulář:
http://www.invia.cz

Doporučuji: podívat se také na specializovaný server http://www.Dovolenasepsem.unas.cz, kde najdete vybrané ubytování v Čechách se psem na chatě či chalupě právě od Invie. V případě, že hledáte kvalitní a levné ubytování se psem nebo s kočkou v Rakousku, Chorvatsku, Itálii, Španělsku, Švýcarsku, Maďarsku či na Slovensku, tak to zde naleznete též.

" Přeji Vám šťastnou ruku ve výběru a hlavně báječnou, ničím nerušenou dovolenou jak vám, tak i vaším chlupáčům :-)) "


P.S. Pokud se také domníváte, že se dovolená se psem špatně vyhledává a nabídek je málo, ( tedy kromě nabídky agentury Invia ), pomožte vyplněním dotazníku ke zlepšení této zoufalé situace.

Zde je odkaz na dotazník:
http://cestovani-s-mazlicky.vyplnto.cz

.


TIP OD VÁS - ubytování v tuzemsku či zahraničí se psem od osvědčené CA: ....

31.7.2010
Pro všechny pejskaře, kteří hledají dovolenou s pejskem v Čechách, na Moravě, Slovensku či v jiných evropských destinacích mám dobrou zprávu. Dostala se ke mě informace od spokojené chovatelky - letité zákaznice
cestovní agentury Interhome s.r.o., že tato CA nabízí obrovský výběr kvalitního ubytování - tuzemských i zahraničních pobytů s možností vzít s sebou psa, kočku či jiné zvířátko. Interhome prý uspokojí prakticky přání každého: dovolená na horách i u moře, pobyt ve městě či na venkově, ubytování v moderním apartmánu, historickém zámku nebo v luxusní vile s bazénem.

Dobrým vodítkem pro volbu této agentury bezesporu je i skutečnoct, že působí na trhu již od roku 1965 a dnes je Top poskytovatelem ubytování po celé Evropě. Učitě jí také brzy vyzkoušíme, jelikož se mi moc líbí jejich přístup k našim mazlíčkům :-)

Zde je odkaz na speciální stránku s nabídkou ubytování se psem - stačí si jen vybrat destinaci, kde chcete společně strávit dovolenou:
http://www.interhome.cz/dovolena+s+domacim+mazlickemTIP OD VÁS - dovolená se psem v Chorvatsku:

3.8.2010
Spokojení chovatelé a klienti cestovní kanceláře Adriatic.hr mě upozornili a vřele nám všem pejskařům doporučují tuto vyjímečnou CK, která nabízí neuvěřitelných 1403 ubytovacích jednotek v Chorvatsku s možností vzít s sebou psa. Jejich stránky jsem si důkladně prozkoumala a došla jsem k zjištění, že nabídka je opravdu obrovská a v některých ubytovacích objektech si dokonce neúčtují poplatky za psa. Za sebe dávám této CK velké +. Bohužel k dnešnímu datu, kdy píši tento sloupek (srpen), je výběr pobytů zůžený, jelikož obsazenost je poměrně vysoká. Ale i přesto se dá pobytů se psem najít celkem dost. Také nabízejí zajímavé akce a slevy a pro případ dotazů bezplatný telefon (pro hovory z pevné linky) - 800 700 274.

Vyhledání pobytu se psem je velice jednoduché, jelikož mají formulář přizpůsobený i na pobyty s pejsky. Ve vyhledávacím formuláři (rozšířeném) stačí zaškrtnou Domácí miláčkové.


Zde je odkaz na stránku s nabídkou apartmánů se psem a vyhledávacím formulářem: http://www.adriatic.hr/cs/search/private/pet/1


Zkušenosti a zážitky z Chorvatska + rádce co vše je třeba před
vycestováním se psem zařídit

31.7.2010
Tak jsme z dovolené v Chorvatsku zpět a mohu radostně oznámit, že jsem dodržela co jsem slíbila a přidala na web povídání o cestě a zážitcích a samozřejmě fotky Dixie jak si to tam krásně užívá.

Myslela jsem i na vás,
kteří hledáte informace co vše je třeba zařídit a vyřídit před cestou do zahraničí (Chorvatska) se psem a rádce na dovolenou včetně zkušeností z cesty je vám k dispozici ...

Číst celý článek a prohlížet fotografie >>>


Můj TIP na ubytování s pejskem!

19.8.2010

Pro vás, kteří hledáte ubytování se psem v Čechách, mám TIP na výborný server HOTELY.cz, kde si vybere opravdu každý. V nabídce naleznete apartmány, hostely, hotely, chaty, penziony s úrovní ubytování od * až po *****.

Najdete zde mimo jiné i
hodnocení ubytovaných zákazníků (recenze), což je při výběru ubytovacího zařízení pomocník k nezaplacení.

Vyhledávací formulář zde mají dokonalý a jednoduchý. Dostávají ode mě
velké + za formulář, ale i za rozsáhlou nabídku ubytování kde je pes povolen.

A jak najdete nejlépe a nejrychleji ubytování se psem? Po levé straně vyhledejte ve formuláři SLUŽBY, v nabídce služeb rozklikněte Zobrazit další a poté zaškrtněte Domácí mazlíčci. Následně začněte vybírat ubytování se psem.


Zde je odkaz na formulář: http://www.hotely.cz


Přečtěte si další důležité informace na tomto webu k tématu:

CESTUJEME SE PSEM

  • dovolená s pejskem, zahraničí (vycestování, doprava)
  • bezpečné cestování se psem (pes v autě)Číst celý článek >>>


.Aktuální články na téma cestování

 Srdečně děkuji mému poskytovali internetového připojení - Občanskému sdružení JM-Net o.s., které mi umožnilo zřízení vlastního webového hostingu zdarma.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku